Polinkujmy.pl

Polinkujmy.pl

Zadbany Katalog Stron

Polinkujmy jest to świetnie zapowiadający się katalog seo. Już teraz możesz dodać swoją stronę do tego zadbanego i dobrze prowadzonego katalogu. Niezwykle dla nas ważne jest to, by każda dodana strona posiadała unikalny opis i była zgodna z regulaminem jaki precyzyjnie sformułowaliśmy. Tak aby każdy wpis w pozytywny sposób kształtował nasz seo katalog wraz z jego zawartością.

Dodaj stronę Promuj swoją stronę
  • Nowe mieszkanie
  • Stomatolog Gdynia
  • Nauka jazdy Szczecin jazdy rawo pl
  • Instalbud Łazienki
Reklama Google


VM Records - tłoczenie i produkcja płyt CD, DVD, winylowych

VM Records - tłoczenie i produkcja płyt CD, DVD, winylowych Wielu muzyków zastanawia się gdzie wydać swoją płytę. Najlepszym wyborem jest w tym wypadku firma Visual Media Records, która od blisko 20 lat zajmuje się profesjonalnie tłoczeniem płyt CD. Studio masteringowe, szeroka gama opakowań oraz druk poligrafii, możliwość przyklejenia hologramów oraz foliowania sprawia, że album muzyczny w całości powstaje w jednej firmie.
Uzupełnieniem oferty jest tłoczenie płyt DVD, authoring DVD-Video, a także dostępna od niedawna produkcja płyt winylowych. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te ostatnie. Czarne krążki dostępne są w standardowych rozmiarach 7 cali oraz 12 cali.
Oferta skierowana jest również dla mniejszych wydawców a zamówienia VM Records realizuje już od ilości 100 szt (także dla płyt CD, dla których stosowana jest technika duplikacji, czyli kopiowania materiału na płyty CD-R z nadrukiem).

Szczegóły strony www.vm-records.pl:

Podlinkuj stronę www.vm-records.pl:

VM Records - tłoczenie i produkcja płyt CD, DVD, winylowych
© Copyright 2012 - 2016 English Best, Computer Best s.c.
www.polinkujmy.pl